O fundacji ORCh

Od marca 2011 roku fundacja Ogólnopolski Ruch Chrześcijański działa, wykorzystując zasoby internetowe by rozpowszechniać biblijne prawdy.
Jeszcze kilka lat wcześniej takie nietradycyjne głoszenie ewangelii np. przy wykorzystaniu facebook’a było traktowane z przymrużeniem oka. Obecnie nikogo nie trzeba przekonywać, że media społecznościowe to przestrzeń, w której możemy docierać do milionów ludzi z prawdą ewangelii.

Pismo Święte mówi, że w dniach ostatnich nastąpi wzrost poznania. Najnowocześniejsza technologia umożliwia dostęp do poznania Słowa Bożego w niekonwencjonalny, ale bardzo skuteczny sposób.

Zatem zachęceni i podniesieni tym słowem chcemy oddać naszą kreatywność na służbę Bogu. Marzymy by w jeszcze bardziej profesjonalny i polepszony o nową jakość sposób oddać się produkcji różnorodnych chrześcijańskich dzieł medialnych. Od czerwca zaczęliśmy także regularnie organizować uliczne ewangelizacje w Warszawie i chcemy to działanie rozwijać na terenie całej Polski.

Uruchomiliśmy zrzutkę, aby otrzymać wsparcie dla rozwoju kolejnych internetowych i ewangelizacyjnych projektów fundacji.

Do tej pory korzystaliśmy z własnych środków, wyposażając działania fundacji w sprzęt do filmowania, szkolenie z zakresu wideofilmowania i montażu, zakup nagłośnienia na ewangelizacje uliczne, plakaty, ulotki, koszulki, statywy i instrumenty muzyczne.

Obecnie potrzebujemy środków na zakup auta transportowego do sprzętu na ewangelizacje uliczne, funduszy do efektywniejszego rozpowszechniania informacji w mediach społecznościowych, opłat za oprogramowania i aplikacje.

Poniżej prezentujemy zarys naszych dotychczasowych działań:

👉Ewangelizacja na ulicach Warszawy
Praga Południe z Kościołem “Słowo Życia”

👉 Tydzień Jezusa

👉 Nagrywamy świadectwa i wywiady

Sandra Solomon – świadectwo byłej Muzułmanki
Chór Żydowski Clil – Jewish Choir Clil – Spot 2017


Dlaczego chrześcijanie powinni wspierać Żydów i Izrael

👉 Zachęcamy do uwielbiania Boga :

👉 Tworzymy teledyski i filmy z Bożym przesłaniem

Schowaj mnie – Łazienki Królewskie, Warszawa
Jak być wolnym ?