Działania fundacji ORCh

Praga Południe z Kościołem “Słowo Życia”

Fundacja Ogólnopolski Ruch Chrześcijański działa od marca 2011 roku. Wykorzystujemy zasoby internetowe by rozpowszechniać biblijne prawdy.
Jeszcze kilka lat wcześniej takie nietradycyjne głoszenie ewangelii np. przy wykorzystaniu facebook’a było traktowane z przymrużeniem oka. Obecnie nikogo nie trzeba przekonywać, że media społecznościowe to przestrzeń, w której możemy docierać do milionów ludzi z prawdą ewangelii.

W roku 2020 zainspirowały nas do dalszej pracy słowa Ryana LeStrange – założyciela i lidera apostolskiej globalnej sieci ministerstw znanej jako TRIBE Network.

Powiedział on na początku roku: „Bóg zaprasza Swój lud do myślenia nieszablonowego. (…) Ci, którzy skłaniają się ku pomysłowości Nieba, będą w czołówce. Innowacyjni liderzy będą czerpać z umysłu Boga, wyznaczać trendy, tworzyć i rozpowszechniać !” 

Zachęceni i podniesieni tym słowem oddajemy naszą kreatywność na służbę Bogu.

Pismo Święte mówi, że w dniach ostatecznych nastąpi wzrost poznania. Najnowocześniejsza technologia umożliwia dostęp do poznania Słowa Bożego w bardzo skuteczny sposób.

Oprócz wykorzystywania zasobów internetowych docieramy również do serc ludzi z prawdą ewangelii podczas ulicznych ewangelizacji oraz koncertów uwielbienia, organizowanych wraz z chrześcijańskim kościołem “Słowo Życia” (https://www.facebook.com/slowozycia.wawa/)

Poniżej prezentujemy zarys naszych dotychczasowych działań:

Ewangelizacja na ulicach Warszawy

👉 Tydzień Jezusa

👉 Nagrywamy świadectwa i wywiady

Sandra Solomon – świadectwo byłej Muzułmanki
Chór Żydowski Clil – Jewish Choir Clil – Spot 2017
Dlaczego chrześcijanie powinni wspierać Żydów i Izrael

👉 Zachęcamy do uwielbiania Boga :

👉 Tworzymy teledyski i filmy z Bożym przesłaniem

Schowaj mnie – Łazienki Królewskie, Warszawa
Jak być wolnym ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *